Survivor All Star'da 2 Nisan'da ekranlara gelen bölümde, dokunulmazlık oyunu heyecanı dorukta yaşandı. Takımlar arasındaki mücadelede kazanan tarafın belirlenmesi büyük bir merakla beklenirken, eleme adayının da belirlenmesi adada gerilimi artırdı. İzleyiciler, dokunulmazlık oyununun detaylarını ve eleme adayının kim olduğunu öğrenmek için heyecanla bekliyor. Survivor'daki son gelişmeler ve merak edilen tüm detaylar haberimizde!

Dokunulmazlık Heyecanı

Survivor 2024 All Star'da heyecan dolu dokunulmazlık oyunu yaşandı. Oyunu kazanan takımın yiyecek ödülünün de sahibi olacağı açıklandı. Avantaj oyunun 8-7 kırmızı takım kazandı. ikinci etabda ise takımlar bayrak yarışında karşı karşıya geldi. Zorlu parkurda bayrak yarışını kırmızı takım 12-10 kazandı. Böylece kırmızı takım haftanın 3. dokunulmazlık oyununu elde etti.

Survivor'da Eleme Adayları Belli Oldu

Survivor 2024 All Star heyecanı devam ediyor. Dokunulmazlık oyunu sonrası mavi takımda konsey toplandı ve eleme adayı belirlendi. Yapılan oylama sonucu, Poyraz eleme potasına gitti. Haftanın diğer eleme adayları ise Hakan ve Sercan olmuştu. Eleme düellosunda eşleşmelerin netlik kazanması bekleniyor. Ayrıca, kırmızı takım kaptanı Nefise, mavi takım kaptanı ise Seda oldu.

Ada Konseyinde Gerilim

Ada konseyinde yaşananlar büyük yankı uyandırdı. Oyun sırasında yaşanan tartışma sonrası Acun Ilıcalı, Yunus Emre'ye ve Poyraz'a 2'şer ödül cezası verdi. Tartışmanın taraflarını dinleyen Ilıcalı, "Buradan nasıl gideceksin çok merak ediyorum." dedi. Bu gelişmelerle birlikte Survivor 2024 All Star'da tansiyon bir kez daha yükseldi.

Kaynak: Haber Merkezi