Survivor All Star'da nefesleri kesen mücadeleler devam ediyor. 15 Mayıs'ta oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası belirlenen eleme adayı ve kazanan takımın kim olduğu merak konusu oldu. Kullanıcılar, potadaki isimleri ve eşleşmeleri öğrenmek için sabırsızlanıyorlar. İşte tüm detaylar!

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor 2024 All Star'da dün gece kıran kırana geçen dokunulmazlık mücadelesinde kırmızı ve mavi takım karşı karşıya geldi. Ödülü elde edecek olan takımın belirleneceği oyun, büyük bir rekabetle geçti. Bu zorlu yarışı kırmızı takım, 12-7'lik skorla kazanarak dokunulmazlık ödülünü elde etti.

Damla oyun sonrası fenalaştı

Dokunulmazlık oyunu sonrası yaşananlar arasında dikkat çeken bir olay da Damla Can'ın fenalaşması oldu. Göğsünde hissettiği acı ve zorlanan nefesi nedeniyle oyun alanından alınan Damla, doktor kontrolünden geçirildi. Acılar içinde yerde kıvranan Damla'nın durumu, yarışmacıların endişeyle takip ettiği bir gelişme oldu.

Survivor'da eleme adayı belli oldu

Survivor All Star'ın büyük finaline giden yolda heyecan devam ediyor. Dokunulmazlık mücadelesinde dün gece yaşananlar ise yarışmacıların kaderini belirledi. Mavi takımın kaybettiği dokunulmazlık oyunu sonrası konsey toplandı. Acun Ilıcalı, haftanın en zayıf performansını gösteren ismin Atakan olduğunu duyurarak onu 3. eleme adayı olarak açıkladı. Ardından yapılan oylama sonucunda, Merve haftanın son eleme adayı olarak belirlendi. Böylece Survivor'da eleme için üç isim netleşti: Atakan, Merve, Özgür ve Aleyna.

Performans eşleşmesi belli oldu

Konseyin ardından Acun Ilıcalı, performanslarına göre düello eşleşmelerini duyurdu. Bu hafta düelloda karşı karşıya gelecek isimler Merve ile Aleyna, Atakan ile Özgür olarak belirlendi.

Kaynak: HABER MERKEZİ