Survivor 2024 All Star'da nefes kesen mücadele devam ediyor! Geçtiğimiz akşamın bölümünde kırmızı ve mavi takımlar arasında gerçekleşen dokunulmazlık oyunu ve konsey heyecanı izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardı. Peki, izleyicilerin merakla sorduğu soruların cevapları ne? 14 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte, tüm detaylar ve yaşananlar!

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star'da kırmızı ve mavi takımlar, haftanın 2. dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadelede sonunda mavi takım, 12-7'lik skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazandı.

OGEDAY'IN SAKATLIĞI YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ

Dokunulmazlık oyunu sırasında yaşanan dramatik anlardan biri de Ogeday'ın sakatlanmasıydı. Parkurda Hilmi Cem'le mücadelesi sırasında belinde problem yaşayan Ogeday, acılar içinde kıvranırken arkadaşlarının yardımına koştu. Doktor muayenesinin ardından parkur dışına alınan Ogeday, sağlık durumu hakkında ada konseyinde açıklamalarda bulundu. Belindeki spazm nedeniyle dinlenmesi gerektiğini belirten Ogeday, sabah yeniden fizik tedaviye gitme kararı aldı.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2024 All Star'ın heyecan dolu bölümünde kırmızı takım, haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybetti ve konsey toplandı. Yarışmacılar, adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Yapılan oylama sonucunda Aleyna 4 oy aldı. Bu sonuçla 2. eleme adayı Aleyna oldu. Öte yandan, haftanın ilk eleme adayı Özgür'dü. 3. ve 4. eleme adaylarının belirlenmesinin ardından, düello eşleşmeleri de netleşecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ