Survivor All Star'da 13 Mayıs'ta yapılan dokunulmazlık oyunu sonucunda kazanan takım belirlendi ve eleme adayı belirlendi. Ayrıca yeni kaptanların ve takımların nasıl oluştuğu da merak konusu. Kullanıcılar, bu soruların cevaplarını merak ediyor. İşte tüm detaylar!

Survivor All Star'da Kaptanlık Oyununu Kim Kazandı?

Geçtiğimiz hafta kaptanlık oyunu, bu sezon ikinci kez oynandı. Acun Ilıcalı'nın duyurduğu gibi artık hızlı elemelerin başladığı Survivor'da her yarışmacının bireysel olarak yarıştığı kaptanlık mücadelesinde en iyi süreyi yapan isimler Nefise ve Seda oldu. Nefise, kırmızı takım kaptanı olurken, Seda da mavi takım kaptanlığına getirildi.

Survivor All Star'da Yeni Takımlar Belli Oldu!

Nefes kesen kaptanlık yarışı sonrası Survivor All Star'da yeni takımlar belirlendi.

Kırmızı takım yarışmacıları Nefise, Ogeday, Batuhan, Aleyna, Damla Can ve Yunus Emre oldu.

Mavi takım yarışmacıları ise Seda, Nagihan, Hilmicem, Atakan, Özgür ve Merve olarak belirlendi.

Survivor All Star'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Kaptanlık oyunu ve yeni takımların belirlenmesinin ardından Survivor'da haftanın 1. dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar parkura çıktı. Kıran kırana geçen mücade sonun kırmızı takım 12-8 kazandı. Böylece kırmızı takım, yiyecek ödülünün ve dokunulmazlık oyununun sahibi oldu.

Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star'da heyecan dorukta devam ediyor. Yeni döneme başlayan yarışmada dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda konsey toplandı. Yeni kurala göre artık kadın ve erkek yarışmacıların isimlerinin yazılacağı açıklandı. Yapılan oylama sonucu Özgür 4 oy aldı. Böylece Survivor All Star'da haftanın 1. eleme adayı Özgür oldu. 

Kaynak: HABER MERKEZİ