Survivor 2024 All Star, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicilere adrenalin dolu anlar yaşattı. Özellikle son dokunulmazlık oyunu ve eleme adaylarının belirlenmesi, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Peki, 1 Nisan bölümünde Survivor'da neler yaşandı? Hangi yarışmacılar eleme potasına gitti? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2024 All Star'da dün gece kırmızı ve mavi takım, haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya geldi. Kazanan takımın ayrıca yemek ödülünü de kazanacağı dokunulmazlık oyununda mavi takım, 12-10 skorla dokunulmazlığı kazandı ve ödülün sahibi oldu.

Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor All Star'da büyük finale gittikçe yaklaşırken, dokunulmazlık karşılaşmaları dün gece de devam etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, konsey topladı. Yarışmacılar, adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Yapılan oylama sonucunda 2. eleme adayı Sercan olarak belirlendi.

Haftanın diğer eleme adayı ise Hakan olmuştu. Potaya giren Sercan, Hakan'ın meydan okuması karşısında eleme adayı olarak seçilmek istediğini belirterek, Poyraz'ı da düelloya davet etti. Bu haftanın eleme adayları, perşembe akşamı eleme düellosunda karşılaşacaklar.

Kaynak: Haber Merkezi